5 rokov záruka alebo 100 000 km na VŠETKY VOZIDLÁ ALFA ROMEO5 rokov záruka alebo 100 000 km na VŠETKY VOZIDLÁ ALFA ROMEO

Podmienky:

  • Na všetky vozidlá poskytuje Alfa Romeo 2 roky základnej záručnej doby a naviac 3 roky rozšírenej záruky s limitom do 100.000 km. S každým vozidlom Alfa Romeo zakúpeným u autorizovaných predajcov je spojený komplexný servis a rozsiahle záruky. Alfa Romeo poskytuje svojim zákazníkom základnú dvojročnú záruku, rozšírenú o 3 roky (do 100.000 km) na mechanické výrobné vady, trojročnú na výrobné závady laku a osemročnú na prehrdzavenie karosérie. Počas základnej dvojročnej záruky nie je v rámci podmienok obmedzený počet najazdených kilometrov a navyše je 24 hodín denne v celej Európe k dispozícií služba cestnej asistencie.
  • Ponuka rozšírenej záruky platí na vozidlá objednané do výroby od 1.2.2013. K rozšírenej záruke je možné dokúpiť  službu cestnej asistencie  za 81 eur vr DPH.
  • Rozsah a podmienky záruky sú uvedené v Záručnej a servisnej knižke vozidla resp. v podmienkach produktu rozšírenej záruky alebo cestnej asistencie.
  • O záručných podmienkach pre skladové vozidlá sa informujte u svojho predajcu. www.alfaromeo.sk/dileri